Hakkında

Bu blog sayfasını, burun estetiği olmayı planladığım dönemde bir çok bilgi karmaşası ile karşılaşmamdan dolayı hazırladım.burun-estetigi Burun estetiği olmayı planlayan herkes bu ameliyatı geçiren kişilerin tecrübelerini merak ediyor. Memnunlar mı? İlerde sorun çıkıyor mu? Tabi bunun yanında; Ameliyatı kime olmak gerekir? Doktoru araştırırken nelere dikkat etmek gerekir? gibi sorular sizi bekliyor.

Burun estetiği ameliyatı düşünen herkesin ilk önce baktığı konu “burun estetiği fiyatları” hatta bu araştırma o kadar fazla ki google sıralamasında “burun estetiği” kelimesini bile geçtiği oluyor 🙂 Burun estetiği fiyatlarının ne kadar olduğu, fiyat farklılıklarının neyden kaynaklandığını kendi araştırmalarımdan elde ettiğim tecrübelerle sizi aktarmaya çalışacağım.

Burun estetiği olup hastaneden çıkmakla iş bitmiyor. Bu seferde ameliyat sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiği, ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğiniz ve bu durumlar karşısında ne yapmanız gerektiği var. Bu bilgileri burada sizinle paylaşacağım ama olası bir durumda doktorunuza danışmanız en önemlisidir. Çünkü ameliyatı gerçekleştiren kişi olarak size sunacağı tavsiyeler farklıdır.

Bu blogta yazılan yazılar doktor tavsiyesi değildir. Blog yazılarında kullanılan isimde aynı zamanda takma isimdir. O yüzden burada okuduğunuz yazılara ve makalelere %100 dayank görüp işlem yapmayınız. Oluşacak herhangi bir durumdan mesuliyet kabul edilmez.

Umarım bu blogta okuduklarınız size bir şeyler katar. Bende elimden geldiğin sorduğunuz soruları cevaplamaya çalışacağım…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s