Burun Estetiği Programları – Uygulamaları

lastic-surgery-simulatorBurun estetiği olmayı planlayan bizim gibi kişilerin en çok merak ettiği konu; burun estetiği ameliyatından sonra nasıl bir görünüme sahip olacağımız. Acaba gerçekten bana yakışan bir burun olacak mı? Ya da bana en çok yakışan burun tipi nasıl? Gibi sorular çerçevesinde dönüp duruyoruz. Tabi teknolojinin gelişmesi, hayatımızı birçok alanda kolaylaştırdığı gibi bu alanda da kolaylaştırıyor. Artık kişiler ameliyata girmeden önce doktorlarıyla beraber burun estetiği sonrasında nasıl bir görüme sahip olacakları konusunda bilgi edinebiliyorlar. Peki bunu sadece doktorlar mı yapabiliyor? Biz evimizde yapamaz mıyız? Tabi ki yapabiliriz 🙂 Bunun için gerekli program ve uygulamarı burada size anlatmaya çalışacağım.

Plastic Surgery Simulator

Plastic Surgery Simulator hem program hemde uygulamadır. Mevcut uygualamalar içersinde en çok beğenilen ve en çok indirilen uygulama budur. Dünyada Android uygulaması 5 milyonda fazla kez indirilmiş durumdadır. Doktora gidin burun estetiği fiyatları konusunda yakınan ve evde kendisi değişimi merak edenler bundan yararlanabilir. Peki bu programda neler yapabiliriz şimdi ona bakalım.

Plastic Surgery Simulator, sadece bir burun estetiği uygulaması değildir. Bu uygulamada aynı zamanda göğüs estetiği, yağ eksiltme, dudak büyütme ve küçültme, çenede değişiklik, omuzları genişletme gibi birçok farklı estetikte bulunabilirsiniz. Bu kadar farklı ve güzel özelliği bir arada bulunduran bu uygulamanın ise ücretsiz olması başka güzel bir konu 🙂 Tabi ücretli versiyonu da yok değil. Ücretli versiyonu da, ücretsiz versiyonuna oranla daha fazla özellikle sunmaktadır. Ücretli versiyonun fiyatıda fazla değil, 4 tl gibi bir ücreti var. Apple Store’ de ise 2$ civarında bir ücret ile akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Ücretsiz uygulamanın üstünde “Lite” yazmaktadır.

Bilgisayarlar içinde aynı programı kullanmak mümkündür. Fotoğrafınızı çekip, bilgisayarda programa atarak kendiniz istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bilgisayara indirdiğinizde size 2 gün ücretsiz kullanma hakkı vermektedir. Eğer 2 gün içerisinde beğenir ve bilgisayarınıza yüklemek isterseniz bu sefer 30$ civarında bir ücreti gözden çıkarmanız gerekmektedir. 2 gün bu programı denemek için yeterlidir.

Android telefon ve tabletlere ücretsiz versiyonunu indirmek için tıklayınız.

Android telefon ve tabletlere ücretli versiyonunu indirmek için tıklayınız.

Iphone telefon ve tabletlere ücretsiz versiyonunu indirmek için tıklayınız.

Iphone telefon ve tabletlere ücretli versiyonunu indirmek için tıklayınız.

Bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Diğer program ve uygulamaları da incelediğimde buraya yazacağım. Eğer sizinde bildiğiniz program veya uygulama varsa, burada yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s